הסיפור שלנו

הסיפור שלנו החל עוד לפני שהפכנו להורים, לפני שחשבנו על עור עדין, רגליים זעירות, תפרחת חיתולים והצורך להגן על האדם הקטן ששינה את חיינו. יום אחד, נתקלנו במחקר באינטרנט אשר קבע כי רק כ -10% ממקרי הסרטן עוברים בירושה גנטית ו- 90% הנותרים מקבלים את המחלה מהחיים השוטפים. תחשבו רגע על העובדה, שאנחנו משתמשים בממוצע בכ-6 עד 12 מוצרים יומיומיים, וכי כל מוצר מכיל עשרות חומרים המכילים רעלים וכימיקלים.

חשבנו איך? במקום להרגיש מובסים על ידי ממצאים אלו ותחושת הפחד לעתיד, התחלנו לחשוב ולחקור בכל הערוצים את טיב המוצרים היומיומיים שאנו צורכים לילדינו, את מגוון המוצרים שיש במדף כיום. זיהינו צורך להגדלת המודעות של מוצרים טבעיים וירוקים בקרב האמהות וקטגורית התינוקות בפרט. יצאנו למסע תוך מתן תשומת לב לכל מוצר ומוצר הנכנס לביתנו, החלטנו לסנן מוצרים עם כימיקלים ועוד מיני מזהמים העושים את דרכם אל תוך גופם הקטן והפגיע של ילדינו. לקחנו את התובנה הזו והפכנו אותה לפעולה ולמוצרים ממכרים, בעלי מרקם חדשני וניחוחות טבע לא סינטטים, פרצנו את הגבולות עם מוצרים שלא הכירו עד כה.

אליסיום - עולם בריא לתינוקות

נוסדה לפני כשלוש שנים ע"י נטע ותומר זוג הורים צעירים לבן (4) ומאיה (2.5), מתוך דאגה אישית ודאגה לכלל, החלטנו לייצר חדשנות ולשדרג את מגוון מוצרי הטיפוח, בריאות והיגיינה לתינוקות, המטרה פיתוח וייצור מוצרי קוסמטיקה, טיפוח ובריאות לתינוקות וילדים ויצירת חווית שימוש לכל המשפחה. פיתחנו סדרת מוצרי טיפוח ,היגיינה ובריאות ייחודיים ידידותיים לאדם ולטבע בשילוב רכיבים טבעיים ייחודים ורכיבים מובחרים ע"י שימוש בשמנים טהורים אורגנים, תמציות צמחים טבעיות תמציות ריח ללא אלרגנים, שימוש במערכות שימור טבעיות ופיתוח של מרקמים וניחוחות חדשנים ונעימים. הטריינד שכובש את עולם הטיפוח בשנים האחרונות הוא טבעי, אורגני וירוק ואנחנו לגמרי שם! ובהמשך למגמה הברורה, שוק מוצרי הטיפוח וההיגיינה הטבעיים לתינוקות ולילדים, צומח ונמצא במודעות היומיומית. המוצרים פותחו ע"י מומחים בתחום הקוסמטיקה, מוצרי החברה מיוצרים בישראל, עברו את מיטב הבדיקות ומחזיקים בכל הרישיונות והתקנים המתבקשים בישראל וארה"ב. כלל המוצרים עברו מבדקי SA (בדיקות בטיחות) והינם בטוחים לשימוש בסביבת תינוקות וילדים והוכחו כיעילים במיוחד. - אישור משרד הבריאות הישראלי - כל מוצרינו עברו את כל הבדיקות הנדרשות ועומדים בתקנים הגבוהים ביותר למוצרי תינוקות. -אישורי משרד הבריאות ותוי תקן אמריקאי ואירופאי. - fda של רגולצית הבריאות האמריקאית .

יתרונות נוספים שלנו

✔ תו Vegan friendly- ליין המוצרים שלנו בעלי התו הטבעוני , לא נוסו על בעלי חיים וידידותיים לסביבה ולמשתמש.

✔ ייצור כחול לבן- אליסיום מותג 100% ישראלי ייצור כחול לבן

✔ עסק חברתי-תרומה לקהילה, במפעל הייצור והאריזה אנו מקיימים שיתוף פעולה עם מספר עמותות המעסיקות בוגרים בעלי מוגבולויות (עמותת שיקום ומע"ש אשדוד) כלל מוצרינו מודבקים ונארזים על ידם וע״י כך אנו מסייעים להם להשתלב בשוק התעסוקה.

איפה תמצאו אותנו?

✔ פריסה ארצית רחבה בכ-250 נק׳ מכירה.

✔ נמכרים כיום בישראל בשלל רשתות התינוקות, בתי טבע, בתי מרקחת פרטיים ואתרי אינטרנט גם בארץ וגם בעולם!

✔ מוכרים גם בערוצי AMAZON US & UK.