תקנון החברה: שדות אליסיום | ח.פ 037812914.

אנו בחברת ראליסיום רוצים להעניק לכם חווית שירות מפנקת ונעימה החל משלב הרכישה באתר ועד קבלת החבילה הביתה. להלן מידע על המשלוחים.

אפשרויות משלוח:

שליח עד הבית- עלות 29 ש"ח, זמן הגעה עד 5 ימי עסקים ( לא כולל את יום ההזמנה)  לאיזורים רחוקים קיבוצים, מושבים וישובים בין 7-10 ימי עסקים.

(משלוח חינם מעל 249 ש״ח)

איסוף עצמי - איסוף מחנות ״ בייבי שארק״ הדקלים 22, ראש העין - איסוף לאחר קבלת הודעה עד 2 ימי עסקים 

שירות משלוח עד הבית לכל חלקי הארץ. המשלוח מתבצע מיום העסקים הבא החל מרגע אישור ההזמנה בחברת האשראי, בימי עסקים בלבד.

זמני האספקה נספרים בהתאם להגעת המשלוח לחברת המשלוחים. ( לא כולל יום הגעתו) .

בתקופות חגים זמני המשלוחים עלולים להתעכב מעבר לזמן שאנו מתחייבים. נשמח שתקחו בחשבון

** שוברים של מועדונים ושוברי ביימי אינם תקפים למבצעי האתר, לקודי קופון חיצוניים, ללא  כפל מבצעים, אלא אם כן החברה מחליטה אחרת. מימושם מתבצע אך ורק מול שירות הלקוחות בוואטצאפ 02-5420520

משלוחים בינלאומיים

אנו שולחים גם לחו״ל באמצעות EMS 

מחיר המשלוח נקבע עפ״י משקל החבילה והיעד, הנחירים הינם מחירי המשלוח כפי שגובה שירות דואר ישראל בדיוק.

ההזמנה תתבצע בתיאום טלפוני יש להתקשר/ וואטסאפ לשירות לקוחות 02-5420520

מדיניות החזרת מוצרים

ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו בטלפון 02-5420520 בנוגע להחזרות ולהחלפות בשעות הפעילות: ראשון-חמישי בין השעות 09:00-19:00, שישי בין השעות 9:00-14:00.

לקוח שרוצה לבצע החלפה, יכול לפנות לשירות הלקוחות בוואטסאפ בטלפון 02-5420520 אופציות ההחלפה הינן: א. להחליף במשרדי החברה ברחוב נחשול 8 ראש העין ב. החזרה בדואר רשום בהתאם למחירון הדואר, או עם שליח שיאסוף למשרדי החברה ויבצע את ההחלפה ( משלוח הלוך וחזור )

דמי ההחלפה הינם על חשבון הלקוח. 

 למשתמש שמורה הזכות לבטל את העסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ו/או בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010 כמפורט להלן. ניתן לבטל את ההזמנה רק במידה והמוצר עדיין ארוז באריזתו המקורית שלא נפתחה ובלי שנעשה בו כל שימוש, ניתן לבטל את העסקה תוך 7 יום מיום קבלת המוצר (או אם טרם נשלח למשתמש), אם מחיר המוצר עולה על 50 ₪ והוא לא נפגם על ידי המשתמש. דמי הביטול עומדים על סך של 5% ממחיר המוצר או 100 ₪ לפי הנמוך מביניהם. דמי הביטול כאמור, אינם כוללים את דמי הביטול של חברת האשראי, ככל שקיימים כאלה. למען הסר ספק, במידה ובוצעה למשתמש הזמנה מיוחדת, לא תהיה לו אפשרות לבטל ולהחזיר את המוצר. החזרת המוצרים אשר נרכשו תהיה על חשבונו של המשתמש באמצעות משלוח לחברה בדואר רשום/ הגעה עצמית לכתובת שברחוב נחשול 8, ראש העין וזאת בתאום מראש עם צוות האתר 

שרות לקוחות- לרשות המשתמש עומד מערך שירות הלקוחות של החברה בטלפון 02-5420520 ( גם וואטסאפ עסקי) או בכתובת הדואר האלקטרוני info@elysiumbaby.com

1. אליסיום אינה אחראית לשימוש שיעשה הלקוח ו/או המזמין שלא בהתאם להוראות היצרן ו/או החברה ו/או כל הוראה אחרת הנוגעת לשימוש במוצרים.

2. במקרה של ביטול עסקה/החזר כספי לאחר קבלת המשלוח, הלקוח לא יהא זכאי להחזר בגין דמי משלוח ששולמו על ידו (ככל ששולמו).

3. מוצרים שנרכשו בתנאי "מכירה מיוחדת" (מבצעים מיוחדים) , יוחזרו על פי אותם תנאי הרכישה (בהחזרה של כל המוצרים), ככל שיוחזרו רק חלק מהמוצרים, החזר כספי ו/או זיכוי (לפי העניין) יינתן בהתאם לשיעור ההנחה היחסי שניתן בפועל בגין המוצר, בעת הרכישה.

4.  אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לספק מידע מדויק ומעודכן. אנו שומרים את הזכות לעדכן מידע זה בכל עת ללא הודעה מוקדמת. החברה לא תיהיה אחראית לכל נזק שיגרם בעקבות מידע שאינו מדויק או שחסר באתר. 

5. אנו מתנצלים מראש על אי נעימות שעלולה להיגרם כתוצאה ממחסור מלאי של מוצר מסוים. אם המוצר שהזמנת אינו נמצא במלאי הוא יחזור למלאי תוך מספר ימים. 

6. מוצרי אליסיום המוצגים באתר ניתנים לרכישה כל עוד הם במלאי. המחירים המוצגים באתר הינם בשקלים ותקפים אך ורק בתחומי מדינת ישראל. עדכון מחירים ומוצרים יעשה מעת לעת ללא הודעה מוקדמת. במקרה שמוצר מסוים פורסם באתר במחיר שגוי, שומרת החברה את הזכות לסרב להזמנה או לבטלה.

פרטיות ושימוש במידע

המשתמש מסכים כי החברה תוכל לפקח על השימוש שלו בשירותים (לרבות באמצעות "cookies" ו/או אמצעים דיגיטלים דומים), ולהשתמש בכל מידע כאמור, לצורך בקרה ו/או פיקוח ו/או פיתוח ו/או שמירה על איכות השירותים ו/או רמתם ותקינותם ו/או לצורך קיום הוראות כל דין.  מובהר בזה כי החברה איננה רשאית לגלות למי שאינו מורשה לכך עפ"י דין,  רשימות או מסמכים בהם רשומים שם ומען המשתמש או כל מידע אחר בנוגע אליו, כפי שמילא להלן ו/או כפי שמופיע במסמכים אחרים אותם מסר לאתר, לרבות פרטי החשבון של המשתמש באתר, אם וככל שיש לו

שינויים במדיניות הפרטיות: בכל מקרה בו יבוצעו במדיניות זו שינויים מהותיים בהוראות שעניינן השימוש במידע אישי שמסרת, תפורסם על-כך הודעה בעמוד זה באתר.חשבון כאמור

קניין רוחני

כל הזכויות באתר, לרבות השירותים ו/או סימני המסחר ו/או סודות מסחריים ו/או רשימת לקוחותו/או רשימת ספקים וארגון וסידור המידע שבו, וכן כל תכניו, לרבות זכויות הקניין הרוחני בעיצוב האתר ו/או תיכנות האתר ו/או כתיבת טקסט ו/או כל חומר אחר (להלן: ”הקניין” ו/או "המידע"), שייכים לחברה ו/או מי מטעמה. זכויות קניין אלה, חלות בין השאר על עיצובו הגרפי של האתר, בסיסי הנתונים בו, קוד המחשב של האתר וכל פרט אחר הקשור להפעלתו. חל איסור מוחלט להעתיק ו/או להעביר ו/או להפיץ ו/או להציג בפומבי ו/או לשנות ו/או לשדר ו/או לחלק, ו/או לפתח ו/או לתת רשיון ו/או להעביר גישה ו/או לעשות כל שימוש בתכנים אשר בשימוש המשתמש ו/או אשר נרכשו על ידי המשתמש אלא לצורך אישי בלבד, וללא כל מטרת רווח. חל איסור מוחלט להעביר את תכני האתר בין בתשלום ובין שלא בתשלום לכל צד שלישי. תכני האתר אסורים לפרסום ו/או להעברה בכתב או במדיה מגנטית או בכל אמצעי תקשורת נתונים ו/או לשכפלם ו/או להעתיקם ו/או למסרם, לשימוש פרטי ו/או לשימוש מסחרי

אמצעי התשלום: התשלום מתבצע דרך PAYPA  או דרך כרטיסי האשראי: ויזה, מאסטרקארד.

התשלום באתר הינו מאובטח. 

מע"מ: כל המחירים הנקובים באתר כוללים מע"מ כחוק.