תקנון החברה: שדות אליסיום | ח.פ 037812914.

מדיניות משלוחים: דואר רשום- מחיר משלוח 15 ש"ח, זמני המשלוח בדואר רשום הינם בין 3-10 ימי עסקים  בדר"כ ותלויה בשירות אותה מספקת "דואר ישראל".

שליח עד הבית- מחיר 40 ש"ח, זמני המשלוח הינם בין 2-3 ימי עסקים.
מדיניות החזרות: אנו עושים את מירב המאמצים לספק עבורך את המוצרים באיכות הגבוהה ביותר , אך במידה ולאחר קבלת המוצר החלטת להחזירו מכל סיבה שהיא ניתן להחזיר תוך 7 ימים מיום מקבלתו לכתובתינו:

הבושם 3/1 עין חמד, מבשרת ציון, המוצר ישלח חזרה באריזתו המקורית כשהוא סגור, בצירוף חשבונית מקורית.

 

אמצעי התשלום: התשלום מתבצע דרך PAYPAL או דרך כרטיסי האשראי: ויזה, מאסטרקארד.

לבעלי כרטיס דיינרס ואמריקן אקספרס ניתן לבצע הזמנה טלפונית.

התשלום באתר מאובטח. 

מע"מ: כל המחירים הנקובים באתר כוללים מע"מ כחוק.

מלאי: אנו מתנצלים מראש על אי נעימות שעלולה להגרם כתוצאה ממחסור מלאי של מוצר מסוים. אם המוצר שהזמנת אינו נמצא במלאי הוא יחזור למלאי תוך מספר ימים. 

החזרות/החלפות: ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו בטלפון 02-5420520 בנוגע להחזרות ולהחלפות בשעות הפעילות: ראשון-חמישי בין השעות 09:00-17:00. הטיפול בהחזרות/החלפות יכול לקחת עד 14 ימים, ממועד החזרת המוצרים לכתובתנו, אנו מודים לכם על סבלנותכם.

לידע כללי: אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לוודא שמידע שמופיע באתר הינו מדויק ומעודכן. אנו שומרים את הזכות לעדכן מידע זה בכל עת ללא הודעה מוקדמת. אנו לא נהיה אחראיים לכל נזק שיגרם בעקבות מידע שאינו מדויק או שחסר באתר.

מידע על המוצרים: מוצרי Elysium המוצגים באתר ניתנים לרכישה כל עוד הם במלאי. המחירים המוצגים באתר הינם בשקלים ותקפים אך ורק בתחומי מדינת ישראל. עדכון מחירים ומוצרים יעשה מעת לעת ללא הודעה מוקדמת. במקרה שמוצר מסוים פורסם באתר במחיר שגוי, שומרת החברה את הזכות לסרב להזמנה או לבטלה.

מדיניות פרטיות: מאחר שחברת שדות אלסיום (להלן "החברה") מכבדת את פרטיות המשתמשים באתר האינטרנט שהיא מנהלת ומפעילה.(להלן-"האתר"), החליטה החברה לפרסם את מדיניותה ביחס להגנת הפרטיות באתר, והיא מתחייבת כלפי המשתמש לקיים מדיניות זו. מטרת המדיניות להסביר מהם נוהגי החברה ביחס לפרטיות המשתמשים באתר, וכיצד משתמשת החברה במידע, הנמסר לה על-ידי המשתמשים באתר או הנאסף על-ידה בעת השימוש באתר.
שינויים במדיניות הפרטיות: בכל מקרה בו יבוצעו במדיניות זו שינויים מהותיים בהוראות שעניינן השימוש במידע אישי שמסרת, תפורסם על-כך הודעה בעמוד זה באתר.