מה היולדת צריכה? המדריך המלא

בשעה טובה חברתכם או בת המשפחה היקרה שלכם ילדה תינוק או תינוקת מדהימים וכבר בשילוב הראשוני עולים גם הלבטים, מה באמת צריכה יולדת ואיך במסגרת הפינוקים מאפשרים גם מתנות ליולדת שאוהבים ומעריכים? 

במאמר שלפניכם נדבר על כמה רעיונות שהן למעשה מתנות אבל קודם כל מתנות פרקטיות שיכולות בהחלט להקל על היולדת ולספק לה ולתינוקה את הפינוק הגדול ביותר. צריכים מתנה ליולדת? לא יודעים מה היא צריכה יותר או מה היא צריכה פחות? הנה כל מה שאתם צריכים, מאמר אחד שיש בו את כל המידע. 

לפנק ולרגש את היולדת החדשה – מתנה ליולדת שאוהבים  

יש לא מעט מתנות אישיות לנשים אבל כשמדברים על יולדות מתנה ליולדת זו הגדרה אחרת לגמרי. כאן מתווסף לחגיגה חבר או חברה חדשים שאם מצרפים אותם לחוויית המתנה, חייה של היולדת הולכים להיות בהחלט קלים ונעימים.

אז מה לקנות ליולדת שרק הרגע ילדה? מה היא באמת צריכים? חיתולים! וכמה שיותר ולמה? בעיקר שזה בתחילה אולי לא יישמע לכם מתנה אבל זה יהיה הדבר הפרקטי ביותר שתעניקו לאישה שזה הרגע ילדה. 

חושבים שזה לא מספיק? תמיד אפשר לשלב לזה מארז שיכלול בתוכו סט מוצרים מדהימים וריחניים הן לתינוק והן ליולדת שאתם כל כך אוהבים. בוחרים מארז יפה אשר ישמש מתנה ליולדת? אין כמו "להפציץ" ולהרעיף בסט של בגדים עשויי כותנה 100 אחוז, סבונים טבעיים, קרם גוף מדהים, מבשם בדים, מגבות, חלוק רחצה ועוד- רשימת מוצרים שבהחלט יכולים להפוך את המתנה שלכם למפנקת ביותר הן עבור היולדת והן עבור התינוק/ ת. 

מארז ליולדת – מה זה יכול לכלול בנוסף? 

יש אין ספור אפשרויות ומתנות וכך במסגרת מתנה ליולדת קרובה לליבכם המתנה הטובה ביותר היא בהחלט מארז מדהים שיכלול בתוכו כל מה שיולדת צריכה כשהיא "נוחתת" בבית או במלונית שבחרה. 

אז מה יעשה לה את היום, את הרגע ואת החיוך? מארז מדהים ומושלם של פינוק אחד גדול, מארז המכיל בתוכו נוזלים ריחניים לניקוי הבקבוקים, מוצצים ולמרבה ההפתעה יש מי שחשב עליה בנושא משאבת החלב. 

אריזה משופרת, יפה ולכל זה אפשר ואפילו מומלץ להוסיף ליולדת משם מדהים של בדים המתאים גם לחדר שלה וגם לחדר התינוק- הפעם מבשם עם המון ריח אבל אחד כזה שמזיק פחות ומועיל יותר גם בזכות חוסר האלכוהול שהוא מכיל. 

בנוסף לזה, המארז המושלם לא יפסח על תרסיס טבעי, נוזל לחיטוי הצעצועים, שמנים טהורים וטבעיים, ג'יל היגיינה לניקוי ידיים, משחת החתלה ואפילו שמכה מדהימה ומפנקת.  

מחפשים מתנה שתפנק גם את היילוד וגם את היולדת? הנה כל מה שצריך ויכול להעלות חיוך לכל יולדת שזה הרגע הגיעה הביתה או למלונית היולדות.